دوشنبه 22 مهر 1398

آیین تکریم و معارفه مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان

آیین تکریم و معارفه مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان
تکریم از زحمات دکتر رحمان جلالی و معارفه جناب آقای مهران شیخی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان کرمان ،آیین تکریم از زحمات دکتر رحمان جلالی و معارفه جناب آقای مهران شیخی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان با حضور دبیر کل محترم ،مسئول کمیته انتصابات و جمعی از مسئولین استان برگزار شد.

جناب آقای تاریخی دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر فراوان از زحمات 10 ساله دکتر رحمان جلالی افزود:امسال چهلمین سال تاسیس اتحادیه است و این سند افتخاری است برای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان.

دکتر جلالی مسئول سابق اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان با تشکر از همه کسانی که در طول 10 سال خدمت در اتحادیه به ایشان در امور فرهنگی و تربیتی کمک کرده اند افزود:40 سالگی سال بلوغ کامل هرچیزی است ،امید است اتحادیه در این 40 سال توانسته باشد گام موثری در انجام امور تربیتی و فرهنگی برداشته باشد.

مهران شیخی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی استان کرمان نیز ضمن قتدیر از اعتماد دبیر کل گفت:خداوند منان را سپاسگزارم که در این سنگر مقدس توفیق خدمت بیشتر را به بنده عطا نمود و امیدوارم با کمک همه شما عزیزان از این امتحان الهی سربلند و پیروز بیرون آیم.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *