دوشنبه 22 مهر 1398

برگزاری آیین اختتامیه نمایشگاه های مدرسه انقلاب پسران استان

برگزاری آیین اختتامیه نمایشگاه های مدرسه انقلاب پسران استان
دبیر کل:تلاش برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی وظیفه همه اعضای تشکل است.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان کرمان ،اختتامیه جشنواره نمایشگاه های مدرسه انقلاب استان با حضور دانش آموزان،مدیران و مربیان پرورشی مدارس برگزار گردید.

مسئول استان در این مراسم گفت:دانش آموزان استان کرمان با حداقل امکانات توانسته اند نمایشگاه های بسیار جذاب و هدفمند آماده سازی کنند،امید است دانش آموزان انجمنی توانسته باشند پیام انقلاب اسلامی را به سایر دوستان خود منتقل کنند.

دبیر کل نیز ضمن تقدیر از همه شرکت کننده گان در برپایی این نمایشگاه ها افزود:آنچه که باید در این جلسه از آن یاد شود همت تلاش و اراده دانش آموزان انجمنی در برپایی نمایشگاه های مدرسه انقلاب است ،شاید برای خیلی از مدیران و مسئولان جای تعجب بوده است که این دانش آموزان با این رده سنی که خیلی از آنها درک دقیقی از انقلاب ندارند و در زمان انقلاب و دفاع مقدس نبوده اند چگونه با این شور و هیجان نمایشگاه را برپا می کنند،این یکی از معجزات انقلاب اسلامی است.

سرکار خانم مرادی معاون پرورشی اداره کل آموش و پرورش استان در این مراسم ضمن تقدیر از همه اعضای شرکت کننده در برپایی این نمایشگاه از همه مسئولین و دانش آموزان درخواست کرد تا با تلاش جدی سعی در حفظ آرمان های امام و انقلاب کنند.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *