پنج شنبه 20 مرداد 1401

تمدید حکم مسئول اتحادیه استان کرمان

تمدید حکم مسئول اتحادیه استان کرمان
شیخی در سمت مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان ابقا شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، مهران شیخی در سمت مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان ابقا شد.

متن حکم مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان به شرح زیر است:
 

برادر ارجمند جناب آقاي مهران شیخی

اکنون در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایامی که تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهل سالگی خود را پشت سر گذاشته، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است.

این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

بر این اساس، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، حکم شما را به‌ عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمان به مدت دو سال تمدید می‌نمایم.

مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.

 

 "                                                                                               و من ا... التوفیق "

                                                                                                    حسین تاریخی

                                                                          دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *