جمعه 8 اسفند 1399

توزیع ماسک ارزان قیمت توسط دانش آموزان انجمنی استان کرمان

توزیع ماسک ارزان قیمت توسط دانش آموزان انجمنی استان کرمان
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان از آغاز طرح توزیع ماسک ارزان قیمت در استان با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان ،
مهران شیخی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان از آغاز طرح توزیع ماسک ارزان قیمت در استان با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد .
وی گفت :با توجه به قرمز بودن وضعیت کرونا در استان کرمان و رسالت های اجتماعی این دو مجموعه این اتفاق جهت مدیریت قیمت ماسک انجام می شود تا مردم با قیمت مناسب ماسک خریداری و سلامت خود را حفظ کنند.
شیخی افزود به جهت جلوگیری از سو استفاده احتمالی به هر کد ملی یک بسته ۵۰ عددی با قیمت درب کارخانه(مبلغ ۶۲۵۰۰۰ ریال بعبارتی هر عدد
۱۲۵۰۰ ریال ) تعلق می گیرد .
وی افزود :برای ثبت نام در این طرح به آدرس http://hastinja.ir مراجعه نمایید.
شیخی گفت: در مرحله اول ۱۳ شهرستان استان ، و در ادامه بقیه شهرستان ها به این طرح اضافه می گردند .
وی افزود : جهت جلوگیری از سو استفاده حتما خریداران به آدرس سایت توجه ویژه کنند .
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت در این طرح دانش آموزان انجمن های اسلامی نقش آفرینی می کنند و آنها در اتحادیه های سراسر استان میزبان مردم عزیز استان کرمان هستند .
شیخی تاکید کرد مردم عزیز استان برای عدم تجمع و رعایت فاصله گذاری اجتماعی ابتدا در سایت اعلام شده، ثبت نام کرده و بدون ثبت نام به مراکز مراجعه نکنند ، همچنین پس از ثبت نام طبق تاریخ و ساعت اعلام شده توسط پیامک به مراکز مراجعه نمایند.

لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *