سه شنبه 19 اسفند 1399

دعوت اتحادیه انجمن های اسلامی رفسنجان از مردم برای شرکت در روز قدس

دعوت اتحادیه انجمن های اسلامی رفسنجان از مردم برای شرکت در روز قدس
اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان رفسنجان طی بیانیه ای از مردم شریف و شهیدپرور رفسنجان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی  اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان رفسنجان طی بیانیه ای از مردم شریف و شهیدپرور رفسنجان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

متن این دعوت نامه بدین شرح است:

مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی درباره روز قدس می فرمایند : اکنون، جمعه آخر ماه مبارک رمضان که از سوی امام راحل عظیم ما رحمه الله علیه روز قدس نامیده شده در پیش روی ماست «باید» روز قدس و هم این ایام حساس را که لیله القدر تاریخ اسلام است،ب ه بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملتهای مسلمان و مخصوصا ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم.
اینجانب امیدوارم ملت بزرگ ما دراین روز قدس نیز مانند همیشه با حضور یکپارچه خود در خیابان ها و راهپیمایی تا محل نمازهای جمعه، فریاد رسا و غریو رعدگون خود را به گوش جهانیان برساند و تکرار کند که امت امام خمینی(ره) عظیم، همواره در کنار فلسطین، و خصم دشمنان آن خواهد بود.

«مجموعه رهنمود های مقام معظم رهبری، ج۵»

روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، رستاخیز استکبار ستیزی ملل مسلمان جهان، روز وحدت همه انسان‌های حقیقت خواه و عدالت دوست است . روز قدس، روز کنارگذاشتن سلیقه‌ها و پیوستن قطره ها به اقیانوس جاری انسانهاست.

روز قدس، روز بازتابِ خشمِ خروشانِ خلقهای ستمدیده و طوفانی شدن غیرتهای مقدس مردمی است که نفرت خویش را علیه اسرائیل غاصب با شعارهایشان ابراز میکنند.

اتحادیه انجمن های دانش آموزان شهرستان رفسنجان با نثار بهترین درود های خود به مردم مقاوم فلسطین و ادای احترام به شهدای جبهه مقاومت اسلامی جنایات رژیم صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان و مردم بی دفاع را محکوم کرده و ضمن حمایت از مردم مسلمان فلسطین، مردم مؤمن و روزه دار و همیشه در صحنه رفسنجان را به بزرگداشت روز جهانی قدس و حضوری پرشکوه تر از گذشته در راهپیمایی آن دعوت می نماید، بی‌شک این حضور معنوی مایه دلگرمی جبهه مقاومت اسلامی خواهد شد.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *