چهارشنبه 26 دي 1397

دیدار اعضای کادر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان با امام جمعه استان کرمان

دیدار اعضای کادر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان با امام جمعه استان کرمان
در این دیدار نمایندگان مربیان و دانش آموزان شهر کرمان نیز حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان ،مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان به همراه اعضای کادر اتحادیه استان امروز با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان دیدار کردند.

در این دیدار جلالی با گزارشی از روند فعالیت های اتحادیه استان کرمان گفت:حرکت اتحادیه استان بر مبنای سیر فکری و تربیتی تدوین شده بر اساس اسلام ناب محمدی بنا شده است.

وی افزود:اتحادیه استان کرمان با پوشش 15 شهرستان استان تلاش کرده است منویات رهبر معظم انقلاب را مبنی بر تاثیر گذاری حداکثری در مدارس را تحقق بخشد.

جلالی گفت :حضور کادر اتحادیه استان در این دیدار لبیک به نماینده ولی فقیه در کرمان می باشد و بر مبنای حکم رهبر معظم انقلاب این تشکل انقلابی با تمام قوا در کنار نماینده ولی فقیه در استان می باشد.

علیدادی نماینده ولی فقیه در استان کرمان ضمن ابراز خرسندی از نیروهای جوان و انقلابی این تشکل گفت:زبده یابی و زبده پروری باید از برنامه های اصلی این تشکل انقلابی باشد.

علیدادی گفت:در عرصه نظریه پردازی برای نسل جوان اتحادیه می تواند کمک شایانی به دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان داشته باشد.

وی افزود:تشکیل کرسی های آزاد اندیشی از برنامه هایی است که دفتر امام جمعه روی آن برنامه ریزی کرده است و اتحادیه بعنوان تشکل امین در این عرصه برنامه های خود را ارائه دهد.

گفتنیست در این دیدار نمایندگان مربیان و دانش آموزان شهر کرمان حضور داشتند.

به کانال تلگرام ما بپیوندید     etehadeyikerman@


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *