پنج شنبه 20 مرداد 1401

دیدار واحد خواهران اتحادیه شهرستان رفسنجان با امام جمعه

دیدار واحد خواهران اتحادیه شهرستان رفسنجان با امام جمعه
واحد خواهران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان رفسنجان به همراه مسئول اتحادیه این شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه محترم و نماینده ولی فقیه در این شهرستان ضمن قدردانی وسپاس گزاری از ایشان اعلام داشتند: تا جان در بدن داریم پای ولایت ایستاده ایم و از نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان حمایت میکنیم.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان ، واحد خواهران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان رفسنجان به همراه مسئول اتحادیه این شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه محترم و نماینده ولی فقیه در این شهرستان ضمن قدردانی وسپاس گزاری از ایشان اعلام داشتند: تا جان در بدن داریم پای ولایت ایستاده ایم و از نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان حمایت میکنیم.

در این دیدار صمیمانه حجت الاسلام رمضانی پور ضمن خوش آمدگویی به یاوران خوب و ارزشمند مجموعه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان بیان داشت: شما سربازان و افسران ولایت در زمینه ها و عرصه های مختلف هستید و الحمدالله شاهد برجستگی و درخشندگی کار دانش اموزان عزیز و بزرگوار ،مخصوصا شما بزرگواران که اهل فداکاری وایثار وگذشت هستید، بوده ایم.
وی افزود: شما هستیدکه دل سوز انقلاب وارزش های انقلاب هستید و بسیار تاثیرگذار و موثرید.
رمضانی پور خاطر نشان کرد: هرچه ما بر بصیرت خودمان بیفزاییم واطلاعات خوب وارزشمند که امکان دارد به ان دست پیدا کنیم، اطلاعات ارزشمند را داشته باشیم وبه دوستانمان منتقل کنیم.
وی تصریح کرد: ما در یک جبهه و یک خط هستیم و نزدیک به ولایت و امامت هستیم باید تلاش وکوشش را آغاز کنیم و به بهتر شدن و بالا بردن کارایی مان بیاندیشیم.

گفتنی است در این جلسه از دانش اموزان برتر مسابقه حفظ سوره یاسین که در ماه مبارک رمضان توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان رفسنجان برگزار شده بود نیز تقدیر به عمل آمد.

 

 لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *