چهارشنبه 28 مهر 1400

نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
پویش ملی نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان ، مهران شیخی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان در مصاحبه با خبرنگار ما از برگزاری پویش ملی «نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی » خبر داد .
وی گفت : این پویش با محوریت کتاب کار بیانیه گام دوم که تدوین شده اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان می باشد برگزار می گردد.
وی افزود : کتاب کار بیانیه گام دوم به روش شرح مزجی متن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را واکاوی کرده و در کنار توضیحات از قابلیت های چند رسانه ای جهت درک بهتر مطالب با استفاده از کد های QR در قالب های فیلم ، عکس ، کلیپ و ... محتوا به خواننده ارائه می کند .
شیخی افزود : محتوا کتاب در چهار بخش عظمت حادثه انقلاب ، عظمت راهی که طی شد ، عظمت چشم اندازی که باید به آن برسیم و عظمت نقش نیروی جوان متعهد می باشد .
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان: این پویش در 3 بخش برگزار می گردد
شیخی گفت : بخش اول پویش مربوط به ارائه طرح بر اساس تکمیل بوم های داخل کتاب می باشد ، به این صورت که خواننده از مطالب بیانیه استفاده کرده و یک طرح را با توجه به دانش خود ارائه می کند و کارشناسان پویش با ارائه دهنده ارتباط گرفته و طرح را به نقطه مطلوب رسانده و در داوری وارد می کنند .
شیخی افزود : از بین طرح ها ی داوری شده به طرح های برتر کمک هزینه اجرای طرح هدیه داده می شود .
مهران شیخی مسئول اتحادیه انجمن ای اسلامی دانش آموزان گفت : در دو بخش دیگر پویش مسابقه پیامکی و تبلیغ خلاقانه از کتاب می باشد .
وی افزود : علاقه مندان جهت تهیه کتاب و اطلاعات بیشتر پویش به سایت KETAB40.IR می توانند مراجعه نمایند.
گفتنی است در این پویش ملی در استان کرمان اداره کل ورزش و جوانان ، دبیرخانه گام دوم انقلاب اسلامی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مشارکت نموده اند .


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *