پنج شنبه 20 مرداد 1401

ویژه برنامه روز قدس دراستان کرمان

ویژه برنامه روز قدس دراستان کرمان
مهران شیخی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان به مناسبت روز جهانی قدس برنامه های این تشکل دانش آموزی را تشریح کرد .

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان ، مهران شیخی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان  به مناسبت روز جهانی قدس برنامه های این تشکل دانش آموزی را به شرح زیر تشریح کرد .

شیخی گفت : پویش یک دلیل نفرت از اسرائیل در قالب، ویدئو، عکس نوشت، متن کوتاه و.... با هشتک سراسری #گنبد_پفکی ، از تاریخ 16 اردیبهشت ماه شروع و لغایت 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت ، دانش آموزان علاقمند می توانن برای شرکت در این پویش یک دلیل نفرت از اسرائیل را در قالب های ذکر شده تولید کنند و  به شماره 09037822002 درشبکه های اجتماعی ارسال نمایند . 

 

وی افزود سرود نمایش ندای فتح کاری از گروه سرود آوای احرار #ویژه_پسران آماده شده است و دانش آموزان سراسر استان در روز قدس و ایام متتهی به روز قدس آن را به صورت گروهی در کاروان های سیار اجرا خواهند کرد .

 

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان گفت : پویش پیام من به دوست فلسطینی ام با هدف کنشگری بین المللی دانش آموزان سراسر استان  به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی صورت می گیرد .

 

وی افزود : کرسی های  آزاد اندیشی با موضوع ¤ ما رو چه به دعوای فلسطین و اسرائیل ¤ در بخش دختران و پسران در سراسر استان با محوریت دانش آموزان در قالب های مجازی و حضوری با توجه به رعایت مسائل بهداشتی برگزار خواهد شد . 

 

شیخی گفت : برای رشد فکری و آماده سازی دانش آموزان استان برای روز قدس وبینار تخصصی با موضوع قدس، مقاومت و آینده اسرائیل توسط اتحادیه استان در تاریخ شانزدهم اردیبهشت 1400 به صورت استانی در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد . 


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *