چهارشنبه 26 دي 1397

راه اندازی دفتر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در شهرستان ریگان

 راه اندازی دفتر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در شهرستان  ریگان
با حضور رئیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمان، دفتر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان ریگان راه‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان ،حجت‌الاسلام علی رنجبر ماهانی امام جمعه ریگانصبح امروز در حاشیه افتتاح دفتر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان این شهرستان با بیان اینکه ما باید تفکرات و روحیه انقلابی را به دنیا صادر کنیم، اظهار داشت: امام خمینی (ره) تفکرات خودشان را به دنیا صادر کردند.

وی افزود: با توجه به سلایق و نظراتی که در جامعه ما وجود دارد  اما وقتی پای نظام و انقلاب باشد مسؤولان و مردم با اتحاد و یکصدا در مقابل آمریکا می‌ایستند.

رحمان جلالی مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمان نیز با بیان اینکه تشکل دانش‌آموزان در آستانه 40 سالگی و یکی از تشکل‌های پیشکسوت است، هدف از راه‌اندازی دفتر اتحادیه  انجمن‌های دانش‌آموزان شهرستان ریگان را نیروسازی در فضای مدارس برشمرد و ابراز کرد: چتر انجمن اسلامی در فضای تعلیم و تربیت ریگان باز شد.

وی با بیان اینکه وظیفه اصلی اتحادیه عضویابی و نخبه‌ پروری با توجه به سند چشم‌انداز، تربیت با بهره‌‌گیری از منویات مقام معظم رهبری است، بیان داشت: در این مسیر که همانا مسیر تربیت جوان طراز انقلاب اسلامی است بی‌شک یک‌دست صدا ندارد و باید از امکانات و حمایت‌های همه عوامل ذیربط و به ویژه آموزش و پرورش و بسیج دانش‌آموزی بهره برد.

وی خاطرنشان کرد: انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با دریافت ارائه طریق‌های ائمه جمعه در فضای مطالبه‌گری دانش‌آموزی در سطح جامعه ورود پیدا می‌کنند.

به گزارش فارس در این مراسم محسن سلطان‌آبادی به‌عنوان مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان ریگان معرفی شد.

به کانال تلگرام ما بپیوندید     etehadeyikerman@

 


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :

کد تصویر:

نظر شما : *